Yalçın Akü Bayilik

YALÇIN AKÜ, 1984 yılında Ankara’da kurulmuş olup YALÇIN markalı kurşun-asit akümülatörlerin üretimi, geliştirilmesi, satışı ve satış sonrası hizmeti konusunda uzman firma olarak çalışmaktadır. Sektörüne değer katan Global Akü üreticilerinden ve Kaliteden ödün vermeden ürettiği yüksek kaliteli ve yeni teknoloji aküleri ile sahip olduğumuz sosyal ve etik değerler doğrultusunda yol alan Türkiye’nin en eski akü üreticilerinden olan kuruluştur .%100 Türk sermayesi olan Yalçın AKÜ, Kırıkkale’de bulunan fabrikasında üretimlerini gerçekleştirmekte olup ana merkezi Ankara’dadır.

YALÇIN AKÜ, ‘’YALCIN, GOLD, PLUSPOWER, POWERFUL ve SAFİR’’ markaları ile hem yurt içi hem de yurt dışında(Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Latin Amerika ve Asya ülkeleri) geniş müşteri potansiyeli ile çalışmalarına devam etmektedir.

YALÇIN AKÜ sahip olduğu TSE (Türk standartları Enstitüsü), ISO 9001 ve CE (Certification of Europe) ile ilke edindiği kaliteden ödün vermeme görevini sürdürmektedir. Nitelikli elemanları, uzmanları ve her geçen gün artan çalışan sayısı ile güvenilirliğini sürekli arttırmaktadır.

 

Market Bayiliklerine Verilen Ayrıcalıklar

- Sektör ile ilgili eğitimler

- Personellere verilecek oryantasyon programlar

- Reklam ve satış destekleri

 

Sizde Yalçın akü işbirliği ile bulunduğunuz ilde bayilik istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz;

 

YALÇIN AKÜ MARKET ANA VE TALİ BAYİLİK İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:Organize Sanayi Bölgesi 100. Yıl Bulvarı 1232. (Eski 40.) Sokak No 65 Ostim/ANKARA

Tel : +90 312 354 16 45

Faks : +90 312 354 07 97

e-mail:info@yalcinaku.com.tr